EDYTA LIBERDA | GRAFIK | PROJEKTANT

"Człowiek naprawdę posiada tylko to, co jest w nim"

Oscar Wilde

Zajmuję się grafiką komputerową, tworzeniem stron internetowych, reklamą zewnętrzną, kreowaniem wizerunku firm i osób fizycznych, animacjami flash i fotografią. Projektuję layouty stron www, logotypy, materiały reklamowe do druku. Tworzę grafikę do gier komputerowych oraz cyfrowe obrazy na indywidualne zamówienie. Pracuję samodzielnie jako freelancer, niezależny grafik, web designer, flash designer lub współpracuję z firmami świadczącymi szeroko pojęte usługi internetowe, reklamowe i poligraficzne.

Posiadam doświadczenie w tworzeniu komercyjnych projektów dla klientów indywidualnych i firm. Od 1997 roku współpracowałam na stałe ze STUDIEM STRON MULTIMEDIALNYCH W-NET w Katowicach. W tym okresie projektowałam m.in. dla HUTY FERRUM (Katowice), ZAKŁADU TWORZYW SZTUCZNYCH - ERG (Bieruń), ZAKŁADU APARATURY CHEMICZNEJ - CHEMET (Tarnowskie Góry), PRODUCENTA SERÓW TOPIONYCH - SERTOP (Tychy), CUKROWNI-RAFINERII - CHYBIE , HUTY BATORY (Chorzów). Współpracując z firmą, która była jednym z pionierów na rynku usług internetowych na Śląsku, zdobyłam doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu serwisów www oraz koordynowaniu pracami na wszystkich etapach realizacji projektu.

Aktualnie pracuję jako niezależny grafik

Pracuję dla dużych i małych firm, instytucji oraz dla klientów prywatnych. Tworzę z przyjemnością zarówno grafikę użytkową jak i artystyczną.
Jestem otwarta na współpracę przy typowych i nietypowych projektach. Mam duże doświadczenie w pracy zdalnej, odległość nie stanowi dla mnie żadnej bariery.
Mogę siebie polecić jako odpowiednią osobę do wykonywania skomplikowanych projektów, zarówno od strony artystycznej jak i organizacyjnej.

Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszam do kontaktu:

edyta.liberda@gmail.com